تصاویر شارژر USB Type C اپل لو رفت

*ما تنها یک فروشگاه اینترنتی نیستم. ما راه حلی برای یک زندگی خوب هستیم*

با مقالات آموزشی ما می توانید در دنیا مدرن بهترین سبک زندگی را انتخاب و برای داشتن بهترین خرید ها,…جزئیات بیشترتصاویر شارژر USB Type C اپل لو رفت

*ما در اسمارت مارکت بهترین و پرفروش ترین محصولات را برایتان انتخاب کرده ایم*

نیازی نیست بین انتخاب محصولات فراوان گیج و سر در گم شوید. ما برایتان بهترین محصولات را گلچین می کنیم.…جزئیات بیشترتصاویر شارژر USB Type C اپل لو رفت

تصاویر شارژر USB Type C اپل لو رفت

این عکس‌های نسبتا نا‌واضح شارژر جدید اپل برای آیفون را نشان می‌دهند. با وجود اینکه این تصاویر تنها نمونه‌های مهندسی (نمونه‌هایی که مهندسان برای آزمایش می‌سازند) هستند، اما می‌توانند دو پیشرفت و تکامل اساسی را به شارژر‌های اپل بیاورند. احتمالا خروجی‌های این شارژر 5 ولت در 3 آمپر (15 وات) یا 9 ولت در 2 آمپر (18وات) هستند. این پیشرفت بزرگی نسبت به شارژر‌های 5 واتی عرضه شده در کنار آیفون‌های فعلی است که حتی شارژر آیفون ایکس (iphone X) هزار دلاری را نیز شامل می‌شود.لازم به ذکر است که شارژر 12 واتی آی پد نیز یارای مقابله با این شارژر را ندارد.

تصویر احتمالی شارژر USB Type C اپل

این خروجی را فقط در پورت USB-C می‌توانیم مشاهده کنیم پس انتظار می‌رود خریداران شاهد کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ در جعبه‌ی آیفون باشند. این کابل تبدیل شما را از خرید کابل 20 دلاری برای اتصال آیفون به مک بوک بی نیاز می‌کند (مک بوک‌های جدید اپل فاقد درگاه USB معمولی هستند).

اپل است دیگر، نمی‌توان با اطمینان از عرضه‌ی این شارژر به همراه آیفون سخن گفت، ممکن است این شارژر را به صورت جداگانه به فروش برساند.

منبع: GSM Arena

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *