جعبه‌گشایی تبلت میان‌رده هواوی مدیاپد T5

داشتن صفحه نمایش بزرگتر بهتر است، اما نمی‌توان یک گوشی هوشمند با صفحه ۱۰ اینچی داشت و همه جا با خود همراه کرد. اینجاست که تبلت‌ها وارد بازی می‌شوند. البته امروز بازار تبلت‌ها به اندازه چند سال قبل برو بیا و تنوع ندارد، اما هنوز هم هستند خیلی‌ها که به دنبال خرید یک تبلت می‌گردند، مثلا برای اقوام مسن که مطالعه روی صفحه کوچک سختشان است یا کودکی در منزل دارند که گوشی موبایل ندارد اما برای درس خواندن باید تبلت داشته باشد.

اگر نیازهای شما با یک تبلت میان‌رده برطرف می‌شود، هواوی یکی از تولید کننده‌های تبلت به حساب می‌آید که با حداقل قیمت بیشترین امکانات سخت‌افزاری را برای شما فراهم می‌کند. البته محصولات جدید این شرکت سرویس‌های موبایلی گوگل را ندارند و احتمال دارد این موضوع برخی خریداران را منصرف کند، اما محصولی که در این ویدیو جعبه‌گشایی می‌کنیم تبلت مدیاپد T5 است که ۲ سال پیش و قبل از جنگ‌های اقتصادی آمریکا با چین عرضه شده و مشکلی در استفاده از فروشگاه اپلیکیشن و سرویس‌های نرم افزاری گوگل ندارد.

در این روزهای بازار کشورمان، مدیاپد T5 یک تبلت اقتصادی به حساب می‌آید و حداقل‌های مورد نیاز امور روزمره را با یک صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچی برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این برند معتبری دارد که بارها ثابت کرده می‌تواند محصولاتی با کیفیت تولید کند.

از شما دعوت می‌کنیم در این ویدیو با جعبه‌گشایی و نگاه اولیه به تبلت مدیاپد T5 همراه شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *