جعبه‌گشایی و بررسی هدفون بی‌سیم وان‌پلاس بادز

این هفته با ما همراه باشید تا در کنار هم هدفون بی‌سیم وان‌پلاس بادز مدل E501A را جعبه‌گشایی کنیم و نگاهی دقیق به قابلیت‌های آن بیاندازیم.

وان‌پلاس یک برند چینی است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرده است. هدفون بی‌سیم وان‌پلاس بادز هم‌زمان با گوشی وان‌پلاس نورد عرضه شد و شباهت زیادی با هدفون‌های بی‌سیم اپل دارد.

گوشی‌ها به خوبی داخل گوش جای می‌گیرند و هر یک از آن‌ها مجهز به یک پنل لمسی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید موسیقی و تماس‌های خود را کنترل کنید. با دو بار لمس قسمت پنل هدفون‌ها هنگام گوش کردن به موسیقی، می‌توانید به موسیقی بعدی بروید و برای اتصال به یک دستگاه دیگر کافی است برای ۳ ثانیه پنل را لمس کنید. هنگام دریافت تماس جدید نیز می‌توانید با لمس ۵ ثانیه تماس خود را پاسخ دهید. با خارج کردن هدفون از گوش هنگام گوش کردن به موسیقی، موسیقی متوقف خواهد شد و هنگامی که دوبار آن‌ها را در گوش قرار می‌دهید موسیقی به طور اتوماتیک دوباره پخش می‌شود.

این هدفون بی‌سیم در ۳ رنگ آبی، خاکستری و سفید و همراه با یک کیس عرضه می‌شوند که وظیفه نگهداری و شارژ هندزفری‌ها را دارد. هدفون‌ها تا حدودی در برابر رطوبت مقاومت دارند و می‌توانید هنگام ورزش هم از آن‌ها استفاده کنید.

نکته جالب در مورد ظرفیت باتری این هدفون این است که با ۱۰ دقیقه شارژ می‌توانید تا ۱۰ ساعت از آن‌ها استفاده کنید. این میزان در صورت نگهداری هدفون‌ها داخل کیس به ۳۰ ساعت می‌رسد.

برای آشنا شدن با مشخصات دیگر هدفون بی‌سیم وان‌پلاس بادز ویدیو بالا را از دست ندهید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *