جعبه‌گشایی و بررسی چراغ مطالعه‌ی چندکاره‌ی سیلور لایت

چراغ مطالعه‌ی سیلور لایت مدل ۱۲۳۱ یک چراغ معمولی نیست و قابلیت‌های بسیار جالبی مثل پخش موسیقی و برقراری تماس دارد. به همین دلیل این چراغ مطالعه‌ی خاص و متفاوت را برای جعبه‌گشایی و بررسی این هفته انتخاب کرده‌ایم.

در اتاق‌مان برای کار کردن یا مطالعه به جز نور، به چه چیزهای دیگری احتیاج داریم؟ یکی از این نیازها اسپیکر است؛ با پخش یک موسیقی شاد می‌توانیم انرژی خودمان را حین کار کردن حفظ کنیم یا با پخش یک موسیقی کلاسیک، تمرکزمان را حین مطالعه بالا ببریم. این چراغ مطالعه مجهز به یک اسپیکر با کیفیت و حجم صدای خوب است که می‌توانید از طریق بلوتوث، کابل AUX و کارت حافظه micro-SD به آن متصل شوید و موسیقی دلخواه خود را پخش کنید.

روی قسمت پایه‌ی این چراغ مطالعه یک صفحه تاچ طراحی شده است که از طریق آن می‌توانید کنترل قابلیت‌های مختلف این چراغ را در دست بگیرید. با استفاده از این کلیدها شما می‌توانید، حجم صدا، شدت نور، رنگ نور، تماس و موسیقی را کنترل کنید. همه‌ی کلیدها لمسی‌اند، اما این صفحه کلید از نور پس‌زمینه برخوردار نیست، در نتیجه برای کنترل چراغ در تاریکی ممکن است با کمی مشکل روبه‌رو شوید.

نور دستگاه به نرمی کم و زیاد می‌شود و حق انتخاب زیادی روی درجه میزان نوردهی دارید. با استفاده از یک کلید شما می‌توانید میزان گرمی و سردی نور را تعیین کنید و دقیقا به نور مورد نظر خود برسید. اما نکته مهم دیگر، میکروفون موجود در این چراغ خواب است که به شما امکان برقراری تماس و صحبت از طریق این چراغ خواب را می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با چراغ مطالعه‌ی سیلور لایت مدل ۱۲۳۱ و قابلیت‌های جالب آن، شما را به تماشای ویدیوی بابا دعوت می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *