جعبه گشایی و بررسی سافت لایت SL-360 ARC

نورپردازی نقش بسیار مهمی در ساخت ویدیو و عکاسی ایفا می‌کند و ابزار متنوعی برای نورپردازی حرفه‌ای در بازار موجود است. در این قسمت قصد داریم نور ثابت سافت لایت SL-360 ARC را برای شما جعبه‌گشایی کنیم و نگاهی به عملکرد آن بیندازیم.

این نور ثابت مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری داخل و بیرون از استودیو است. از ۱۳۵ لامپ LED تشکیل شده و ۷۰ وات حداکثر قدرت آن است. در قسمت پشت این نور ۳ کلید تعبیه شده است که به ترتیب شامل کلید Brightness برای تنظیم میزان روشنایی نور، کلید تنظیم میزان دمای نور و کلید Channel که به شما امکان کنترل نور از طریق ریموت کنترل را می‌دهد.

میزان روشنایی نور این سافت لایت از یک تا صد درصد قابل تنظیم است و می‌تواند در فاصله یک متر تا ۱۵۰۰ Lux نوردهی داشته باشد. کلید تنظیم دمای نور به شما این امکان را می‌دهد که رنگ نور چراغ‌های این سافت لایت را از گرم به سرد تغییر دهید. شما می‌توانید دمای نور را از ۳۲۰۰ درجه کلوین که نور زرد آفتابی است تا ۵۶۰۰ درجه کلوین که نور سفید متمایل به آبی است، تنظیم کنید.

انرژی مورد نیاز سافت لایت SL-360 ARC هم از طریق برق شهری و هم از طریق باتری تامین می‌شود و برای کار کردن با باتری شما نیاز به تهیه یکی از باتری‌های F970، F770، یا F550 دارید.

برای اینکه بیشتر با این سافت لایت حرفه‌ای آشنا شوید، شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *