دوربین هواوی پی سی پرو با به روزرسانی جدید بسیار تغییر کرده است…

دوربین هواوی پی سی پرو با به روزرسانی جدید بسیار تغییر کرده است

همیشه شرکت‌ها مدتی پس از عرضه گوشی، به روزرسانی‌هایی برای گوشی‌های خود ارائه می‌دهند تا برخی از قابلیت‌های گوشی را بهبود دهند. گوشی هواوی پی سی پرو نیز از این قاعده مستنثنی نمی‌باشد.

در حال حاضر هواوی یک آپدیت نرم‌افزاری برای گوشی P30 Pro ارائه کرده است. طبق خبرهایی که منتشر شده است این به روزرسانی بیشتر بر روی بهبود کیفیت تصویر دوربین تمرکز می‌کند.

گفته شده است این سفت‌افزار یا فریمور دارای سایز 316 مگابایت می‌باشد و با بهبود کیفیت تصویر باعث می‌شود تصاویر گرفته شده طبیعی‌تر و زیباتر به نظر برسند. اگر نگاهی به قبل و بعد تصاویر گرفته شده اندازید، قطعا متوجه این تغییرات خواهید شد. واضح است هواوی تغییراتی در درجه رنگ تصویر و تا حدی الگوریتم HDR ایجاد کرده است. به نظر می‌رسد برای داشتن تصاویر واقعی‌تر، تضادها نیز کاهش پیدا کرده است.

آپدیت هواوی پی سی پرو

به روزرسانی (9.1.0.161) مشکل ویدیوهای سلفی را حل کرده است و در زمان استفاده از والپیپر متحرک، مشکل نوتیفیکیش‌های قفل صفحه نیز برطرف شده است.

همانطور که در بیشتر به روزرسانی‌ها دیده می‌شود، این به روزرسانی نیز به آرامی در حال انتشار است و شاید مدت زمانی طول بکشد تا به منطقه شما برسد. اما حداقل آشکار است که تمرکز هواوی برای ارسال آپدیت نرم‌افزاری دستگاه‌های موجود، با توجه به کش مکش‌هایی که اخیرا داشته است دچار مشکل نشده است. بنابراین باید کمی صبر داشته باشید تا برای گوشی خود این آپدیت را دریافت کنید. علاوه بر آپدیت، خرید لوازم جانبی هواوی پی 30 پرو نیز یکی از اولویت‌ها است که نباید فراموش کرد. این لوازم جانبی به شما کمک می‌کند تا کارایی و ایمنی گوشی خود را افزایش دهید.

منبع: gsmarena

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *