هارلی دیویدسون Milwaukee 8 با به‌روزرسانی قدرتمندتر رونمایی شد

موتورسیکلت محبوب هارلی دیویدسون میلواکی ۸ (Milwaukee 8) با به‌روزرسانی تازه و موتوری قدرتمند توسط شرکت آلمانی تاندربایک رونمایی شد.

در سال ۲۰۱۶ بود که شرکت موتورسیکلت‌سازی «هارلی دیویدسون» (Harley-Davidson) خط تولید خود را به کمک محصولاتی با موتورهای بزرگ دوقلو به‌روزرسانی کرد که یکی از آن‌ها «میلواکی ایت» (Milwaukee 8) نامیده می‌شود. این نام هم به منطقه‌ای اشاره دارد که این موتورسیکلت‌ها در آن تولید می‌شوند و هم به تعداد کل سوپاپ‌هایی که در مجموعه‌ی موتور این محصول استفاده شده است. محصولی که حالا به یکی از شاخصه‌های مهم هارلی دیویدسون تبدیل شده است.

از زمان معرفی، بی‌صدا بودن موتور این محصول کاملا ثابت شده است و به‌خوبی در ظرفیت‌های مختلف ۱٫۷۵، ۱٫۸۷ و ۱٫۹۱ لیتری تولید می‌شود. این موتور قلب محصول معرفی شده است، همان چیزی که نیروی محرکه‌ی «استریت گلاید» (Street Glide) را تأمین می‌کند و همچنین دلیل همراه شدن با نام سازنده‌ی آلمانی پیشرانه‌ی آن «تاندربایک» (Thunderbike) است.

این موتورسیکلت حالا با به‌روزرسانی بیشتر به‌عنوان تغییر کامل هارلی-دیویدسون ۲۰۱۷ استریت گلاید شناخته می‌شود که بر روی چرخ‌های بزرگ ۶۶ سانتی‌متری آلومینیومی سوار شده است.

بدنه‌ی موتورسیکلت به نرمی و با فناوری پیشرفته رنگ‌آمیزی شده و با عناصر سفارشی از گلگیرها گرفته تا مجموعه‌ی دسته‌ها همراه شده است. از نظر مکانیکی هم استریت گلاید با افزودن چیزهایی مانند کیت دسته و سیستم تعلیق هوا بهتر شده است.

موتور ۱٫۷۵ لیتری این موتورسیکلت، اکنون از طریق سیستم اگزوز Dr. Jekill & Mr. Hyde تنفس می‌کند، اما هنوز مشخص نیست که آیا تغییرات دیگری هم در ساختار موتور داده شده است یا خیر.

موتورسیکلت هارلی دیویدسون Milwaukee 8 تاندربایک

سیستم اگزوز «دکتر جکیل اند مستر هاید» موتورسیکلت هارلی دیویدسون Milwaukee 8 تاندربایک

درباره‌ی هزینه‌ی این موتورسیکلت با توجه به تحولات انجام شده، تاندربایک مثل همیشه چیزی بیان نکرده اما فهرست بیشتر قطعات را اعلام کرده و می‌تون تخمین زد که خرید این موتورسیکلت چیزی حدود ۱۳۴۰۰ دلار بودجه نیاز دارد.

عکس‌ها: موتورسیکلت هارلی دیویدسون Milwaukee 8 تاندربایک

Credit: Thunderbike

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *